Za čo som vďačný premiérovi Róbertovi Ficovi

Autor: Marián Kohn | 9.4.2015 o 18:19 | Karma článku: 6,20 | Prečítané:  607x

Veľa sledujem médiá a zisťujem ako sú ľudia naštvaní na nášho skvelého premiéra. Som z toho dosť mimo a nechápem, lebo ja som mu nesmierne vďačný za to, že mi pomohol. Pomohol mi naSMERovať môj život tým správnym SMERom. Ak vás zaujíma ako mi pomohol náš skvelý pán premiér, čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Predtromi rokmi somsi prečítal z bilboardu: "Ľudia si zaslúžia istoty..."
Premýšľal som nad tým čo toto veľké posolstvo znamená a ako si to má človek vysvetliť.

Neskôr som si pozeral videoprednášku jedného podnikateľa, ktorý povedal: "Jediná istota, ktorú človek má je hodnota jeho hlavy na trhu práce."
Keď som si toto uvedomil a začal nad tým hlbšie uvažovať, začal som premýšľať o tom, ako môžem zvýšiť hodnotu svojej hlavy pre trh práce.
Ako môžem byť zaujímavý pre firmy a zamestnávateľov. Vtedy mi to došlo a začal som to seriózne študovať a praocvať na sebe a zvyšovať svoju hodnotu pre trh.

Nakoniec som pochopil, že nie vláda alebo štát je mojou istotou, ale moja hlava a jej hodnota na trhu je istotou do budúcna a že keď nemám na ministertve strýka
a ani otca medzi privatizérmi a mafiánmi, musím na sebe makať a snažiť sa presadiť na trhu neustálym sebarozvojom a zvyšovaním svojej hodnoty pretrh práce.

Takže ak vás zaujíma prečo som vďačný nášmu premiérovi Ficovi tak je to to, že vďaka naSMERovaniu jeho bilboardu na uvažovanie o istotách som ich začal
hľadať a začal som viac na sebe makať a študovať ako si získať a udržať istoty, o ktorých písali bilboardy SMERu.

Ďakujem Vám, pán premiér! Ste skvelý človek. Otvárate ľuďom na Slovensku oči a tí pomaly zisťujú, že Vás vôbec nepotrebujú, a že deň sa dá stráviť aj krajšie ako sa každý deň
dívať v médiách na Vašu tvár, a že človek môže istoty objaviť aj inde ako vo Vašej diletantskej politike! Ešte raz vrelá vďaka za toto cenné poznanie.

Milí Slováci, tak ako? Budete hľadať "istoty" aj naďalej u politikov alebo vezmete konečne život do vlastných rúk a začnete konečne pracovať na tom, aby ste nepotrebovali
očakávať niečo od nich a mohli svoje istoty postaviť na sebe a svojej hodnote?

Výber je na vás, ľudia. Každý sa musí rozhodnúť sám.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?