Verejné poďakovanie lekárom a zdravotníkom z Ružinovskej nemocnice

Autor: Marián Kohn | 14.2.2014 o 18:05 | Karma článku: 4,90 | Prečítané:  1326x

Chcel by som sa formou otvoreného listu poďakovať pracovníkom IV. Chirurgickej kliniky Univerzitnej nemocnice v bratislavskom Ružinove za ich prvotriednu a kvalitnú lekársku a ošetrovateľskú starostlivosť, ktorú mi poskytli počas môjho pobytu v nemocnici od 6. do 11. februára 2014, keď som na tomto pracovisku podstúpil operáciu.

Menovite ďakujem pánovi MUDr. Yahiya Rashidi, ktorý ma operoval, pánovi primárovi MUDr. Rudolfovi Škublovi, ktorý je poverený vedením kliniky. Ďalej ďakujem všetkým ostatným starostlivým ošetrujúcim a službukonajúcim lekárom, zdravotným sestrám z oddelenia a ostatným pracovníkom kliniky za ich vzornú a obetavú prácu počas môjho pobytu v nemocnici.

Ďakujem tiež pánovi MUDr. Štefanovi Horváthovi, anesteziológovi, ktorý mi robil predoperačné anesteziologické vyšetrenie za jeho ľudský a milý prístup.

Až, keď je človek odkázaný na pomoc lekárov a zdravotníkov dokáže plne oceniť ich prácu a nezastupiteľné postavenie v spoločnosti. Veľmi si ich pre ich prácu a obetavosť vážim a skladám klobúk pred ich odhodlaním pomáhať napriek slabému finančnému ohodnoteniu a tiež nevyhovujúcim podmienkam a zastaranému vybaveniu na pracoviskách. Milí lekári a zdravotníci, ďakujem a vždy budem podporovať vaše iniciatívy za lepšie podmienky pre vašu obetavú prácu!

S úctivým pozdravom,

Váš pacient a spoluobčan

 

Marián Kohn

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?