Verejné poďakovanie lekárom a zdravotníkom z Ružinovskej nemocnice

Autor: Marián Kohn | 14.2.2014 o 18:05 | Karma článku: 4,90 | Prečítané:  1387x

Chcel by som sa formou otvoreného listu poďakovať pracovníkom IV. Chirurgickej kliniky Univerzitnej nemocnice v bratislavskom Ružinove za ich prvotriednu a kvalitnú lekársku a ošetrovateľskú starostlivosť, ktorú mi poskytli počas môjho pobytu v nemocnici od 6. do 11. februára 2014, keď som na tomto pracovisku podstúpil operáciu.

Menovite ďakujem pánovi MUDr. Yahiya Rashidi, ktorý ma operoval, pánovi primárovi MUDr. Rudolfovi Škublovi, ktorý je poverený vedením kliniky. Ďalej ďakujem všetkým ostatným starostlivým ošetrujúcim a službukonajúcim lekárom, zdravotným sestrám z oddelenia a ostatným pracovníkom kliniky za ich vzornú a obetavú prácu počas môjho pobytu v nemocnici.

Ďakujem tiež pánovi MUDr. Štefanovi Horváthovi, anesteziológovi, ktorý mi robil predoperačné anesteziologické vyšetrenie za jeho ľudský a milý prístup.

Až, keď je človek odkázaný na pomoc lekárov a zdravotníkov dokáže plne oceniť ich prácu a nezastupiteľné postavenie v spoločnosti. Veľmi si ich pre ich prácu a obetavosť vážim a skladám klobúk pred ich odhodlaním pomáhať napriek slabému finančnému ohodnoteniu a tiež nevyhovujúcim podmienkam a zastaranému vybaveniu na pracoviskách. Milí lekári a zdravotníci, ďakujem a vždy budem podporovať vaše iniciatívy za lepšie podmienky pre vašu obetavú prácu!

S úctivým pozdravom,

Váš pacient a spoluobčan

 

Marián Kohn

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?