Konšpirátori všetkých krajín spojte sa!

Autor: Marián Kohn | 23.3.2014 o 15:23 | Karma článku: 6,02 | Prečítané:  716x

Je neuveriteľné čo dokáže vyvolať jeden nevinný článok, v ktorom som chcel len vyprovokovať diskusiu dvoch voličských táborov. Prečítal som si tie komentáre pod mojim článkom. Dozvedel som sa o sebe všakovaké veci. Vraj ma platia zo Súmračnej, vraj som ficovolič a ovca a vymletý a neviem čo všetko ešte!

Pán Hríb, Vy ste za konšpirátorov označili ľudí z časopisu Zem a vek alebo rádia Slobodný vysielač, ale mali by ste svoj výrok prehodnotiť a viete prečo? Lebo takých konšpirátorov, akí sa nachádzajú v diskusiách na Sme.sk nestretnete nikde inde. Skrývajú sa za anonymné nicky. Teda pardón prezývky alebo že by prezúvky? No to nechajme na „konšpirátorov“ z „rostasovín“, nech to správne zanalyzujú. Viete čo je zaujímavé, milí priatelia, že jediný kto vám prekáža na slovenskej politickej scéne je súdruh vezír Róbert(k)o Fico. Neprekážali vám sociálne samovraždy za Kaníkovho vyčíňania, neprekážalo vám, že Iveta Radičová ešte ako ministerka práce vyhodila 170 bezdomovcov do mrazu pod holé nebo, lebo vraj neboli peniaze na vykurovanie stanov. Neprekáža vám, že najsamspravodlivejší bývalý minister (z)vnútra Daniel Lipšic poslal vodné delá na demonštrantov počas protestov „gorila“, a že ich tam pandle kropili vodou ako komanči počas sviečkovej manifestácie pred 26 rokmi. Neprekáža vám, že tu prebieha ekonomická genocída, že štát spolu s mafiou tuneluje verejné zdroje. Neprekáža vám, že ľudia umierajú od hladu a že mnohí dôchodcovia, ktorí robili celý život a platili dane nemajú ani na lieky a potraviny. Jediné čo vás zaujíma je, aby sa Fico nestal prezidentom. Povedané slovami pani Helenky Mezenskej „Ste vy vôbec ľudia? Je vo vás štipka ľudského citu?“ Pýtam sa verejne čo ste zač a komu slúžite vy? Ďakujem za vaše ctené odpovede. Ešte na záver napíšem. Želám vám, aby to pán Kiska vyhral a, aby ste o päť rokov nemuseli so sklopenými ušami povedať, že ste stúpili z kaluže do exkrementu a, že Fico by bol predsalen lepšou voľbou pre Slovensko. Vivat Slovakia! Vivat zdravý rozum, Slováci! Vstúpte do seba ako dôchodcovia do električky a začnite konečne používať tie vaše makovice. Ďakujem za pozornosť, priatelia!
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?