Verejné poďakovanie lekárom a zdravotníkom z Ružinovskej nemocnice

Autor: Marián Kohn | 14.2.2014 o 18:05 | Karma článku: 4,90 | Prečítané:  1209x

Chcel by som sa formou otvoreného listu poďakovať pracovníkom IV. Chirurgickej kliniky Univerzitnej nemocnice v bratislavskom Ružinove za ich prvotriednu a kvalitnú lekársku a ošetrovateľskú starostlivosť, ktorú mi poskytli počas môjho pobytu v nemocnici od 6. do 11. februára 2014, keď som na tomto pracovisku podstúpil operáciu.

Menovite ďakujem pánovi MUDr. Yahiya Rashidi, ktorý ma operoval, pánovi primárovi MUDr. Rudolfovi Škublovi, ktorý je poverený vedením kliniky. Ďalej ďakujem všetkým ostatným starostlivým ošetrujúcim a službukonajúcim lekárom, zdravotným sestrám z oddelenia a ostatným pracovníkom kliniky za ich vzornú a obetavú prácu počas môjho pobytu v nemocnici.

Ďakujem tiež pánovi MUDr. Štefanovi Horváthovi, anesteziológovi, ktorý mi robil predoperačné anesteziologické vyšetrenie za jeho ľudský a milý prístup.

Až, keď je človek odkázaný na pomoc lekárov a zdravotníkov dokáže plne oceniť ich prácu a nezastupiteľné postavenie v spoločnosti. Veľmi si ich pre ich prácu a obetavosť vážim a skladám klobúk pred ich odhodlaním pomáhať napriek slabému finančnému ohodnoteniu a tiež nevyhovujúcim podmienkam a zastaranému vybaveniu na pracoviskách. Milí lekári a zdravotníci, ďakujem a vždy budem podporovať vaše iniciatívy za lepšie podmienky pre vašu obetavú prácu!

S úctivým pozdravom,

Váš pacient a spoluobčan

 

Marián Kohn

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slováci ponúkajú za železiarne najviac, Američanom sa to máli

Ani jeden zo záujemcov neponúka za košickú huť cenu, ktorá by zodpovedala predstavám U. S. Steelu. Predaj nateraz nebol uzatvorený.

DOMOV

Päť podnetov, Harabin trestom stále uniká

Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?