Stoličky lietajú a súdruh Paška sa teší, že má ďalšiu zámienku

Autor: Marián Kohn | 14.2.2014 o 16:11 | (upravené 14.2.2014 o 17:58) Karma článku: 5,26 | Prečítané:  967x

Neviem či som si to všimol len ja, ale len nedávno sa v médiách objavila informácia, že predseda NR SR Pavol Paška obmedzil novinárom prístup do NR SR a na zasadnutia výborov a už tu máme ďalší incident „aktivistky“ prehadzujúcej stoličku na poslancov NR SR. Ja vám to nezožeriem, že to spolu nesúvisí, súdruh Paška.

V minulom článku som písal o lietajúcom monitore, ktorý len o vlások minul recepčnú na parlamentnej vrátnici a už tu máme ďalší pokus o útok od rozhnevanej „aktivistky“ a „revolucionárky“, ktorá pre zmenu útočí stoličkou na úbohých a nič netušiacich členov zákonodarného zboru.

 

Je zrejmé, že naša vládnuca špička sa nezastaví pred ničím a kým väčšinu národa uspáva prísľubmi istôt, televíznym odpadom a mejnstrímovými médiami, druhú „prebudenú“ časť národa špinavo a účelovo zneužíva na svoje špinavé mediálne hry a ako zámienku pre tvrdšiu diktatúru a cenzúru tak, ako to robili aj ich kolegovia – súdruhovia pred „novembrom 89“, tak to robia aj súčasní komunisti a eštebáci.

 

Podľa niektorých boľševikov patrím do kategórie novodobých úchylákov, ktorých kalí mediálna propaganda a ja tvrdím, že radšej budem pre boľševika úchylák ako súdruh, ktorý verí utopickým ideológiám a bludom, ktoré ich samotní autori na smrteľnej posteli odmietli. Vraj kardinál Korec bol morálny zločinec, ale Vasiľ Biľak bol národný hrdina.

 

 

Tak, ako padla Babylonská ríša, Staroveký Egypt, Antické Grécko, Rím, Hitlerova Tretia ríša, tak padne aj tento režim založený zločincami pre zločincov a zlodejov. A títo pseudo a samozvaní „aktivisti“ a „revolucionári“ sa sami diskreditujú tým, že sa nechajú zneužívať a používať režimom na ohlupovanie a otupovanie národa, ktorý spí spánkom tvrdým udržiavaný v riadenej anestéze bulvárnymi televíziami HNOJ a Narkóza. Dobrú noc, Slováci! Idem si asi aj ja pospať a potom si zbalím kufre a pôjdem za „lepším“ životom do Anglicka či Ameriky a odtiaľ cez videoblog na YouTube budem národ „prebúdzať“ a nabádať k roxorovej revolúcii. :-D

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kotleba vymenil byt za rodinný dom, kúpil ho za stranícke peniaze

Predseda extrémistickej ĽSNS Marian Kotleba pred voľbami vyhlasoval, že do politiky nejde zbohatnúť. Po nich začal zveľaďovať majetok strany, ktorý využíva.

KOMENTÁRE

Toska zapiera nieže ideológiu, ale súvis s čímkoľvek na svete

K záhade by sa azda vedeli vyjadriť psychoanalytici.


Už ste čítali?