Moja prvá skúsenosť s biorezonanciou

Autor: Marián Kohn | 8.12.2013 o 16:42 | Karma článku: 2,32 | Prečítané:  674x

Iste sa aj vy stretli už s mnohými typmi a metódami alternatívnej medicíny a terapie. Jednou z nich je aj biorezonancia. Priznám sa, že spočiatku som bol voči biorezonancii skeptický, ale keď som to skúsil na vlastnej koži, zmenil som názor. Ak vás zaujíma ako to dopadlo, čítajte ďalej!

Úvodné stretnutie a diagnostika

Na úvodnom stretnutí som sa podrobil komplexnej diagnostike pomocou prístroja BICOM. Vôbec to nebolelo. :-) Trochu som sa bál, lebo som mal nepríjemnú predchádzajúcu skúsenosť s iným prístrojom, ktorý ma trochu "kopal". Napriek tomu, že BICOM technológia je tiež založená na elektrických impulzoch vysielaných do tela, nemusíte sa báť, že vás "kopne" elektrina. Je to bezpečné.

Pán Staňo (terapeut centra) sa ma pýtal otázky a testoval ma na rôzne ochorenia, alergie a baktérie. Na 100% sa vždy trafil a vedel čo mi je. Komplexná úvodná diagnostika prebehla za necelých 90 minút.

Na konci mi dal odporúčania čomu sa vyhnúť, čo obmedziť, a čo naopak pridať do mojej stravy a vôbec životosprávy. Ďalej sme si dohodli termín ďalšieho stretnutia a terapie.

Moje prvé dojmy

To, čo som veľmi ocenil na prístupe pána terapeuta bolo to, že mi vedel všetko pekne vysvetliť tak, že aj ja laik som tomu rozumel. Veľa sme sa nasmiali, čo odbúralo môj stres a strach z nového a neznámeho.

Po prvom stretnutí a diagnostike som mal dobrý pocit a s radosťou som sa tešil na prvú terapiu.

V ďalšom článku napíšem, ako dopadla prvá terapia.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?