Zľakol sa súdruh blogera?

Autor: Marián Kohn | 25.7.2013 o 15:51 | Karma článku: 6,27 | Prečítané:  508x

Člen modernej KSS súdruh RNDr. Karol Ondriáš, DrSc. ma vyzval na verejnú diskusiu, ktorá sa naatočí na video a "zavesí" sa na internet po tom, čo som mu formou mailu dal nasledujúce otázky:

Ak sme pred novembrom 89 žili (podľa Vašich slov) v slobodnom a prosperujúcom štáte, prečo

1. tu nebola náboženská sloboda a veriaci (nielen knazi) čelili perzekúciám?

2. Zbor nápravnej výchovy (bachari)trénoval služobné psy vo väznici v Leopoldove nie na vrahoch a násilníkoch, ale na politických väzňoch?

3. Vy komunisti s obľubou tvrdíte, že Ježiš Kristus bol prvý komunista a predsa ľudia, ktorí sa nehanbili hlásiť sa k menu Ježiš za sociaalizmu museli ťažiť urán v Jáchymove za to, že zakladali modlitebné skupinky nasledovníkov Ježiša Krista - prvého komunistu?

4. môjho otca - ateistu syna komunistu vypočúvala a k spolupráci nútila a vydierala ŠtB za účasť na modlitebnom stretnutí u biskupa - politického väzňa?

5. Bol tu údajný blahobyt preto, že tu bol socializmus a pri moci KSČS alebo pre to, že sme boli po USA a Sovietskom zväze tretí najväčší vývozca zbraní na svete? V Ugande sa údajne dodnes strieľajú samopalmi našej výroby.

Hoci sme boli spolu hosťami aj s pánom Františkom Bednárom v relácii Informačná vojna na Slobodnom vysielači, k spomínanej konfrontačnej medzi mnou a pánom Ondriášom nakoniec nedošlo a aj to málo vstupov čo som v relácii mal pán doktor z videa vytrel (vraj ma nebolo na zázname počuť).

Neskôr sa pán Ondriáš ospravedlnil, že pre pracovné povinnosti nemá na diskusiu so mnou čas. Teraz mi už pre istotu ani na e-maily neodpovedá a vždy keď volám do ústavu, kde pracuje ozve sa mi záznamník.

Keď súdruh Dr. Ondriáš vyzýval bývalého politického väzňa pána Františka Bednára na verejnú diskusiu, nezabudol poznamenať, že ak výzvu na diskusiu odmietne, bude si myslieť, že pán Bednár, (ktorý sa mimochodom nezľakol eštébákov a ani trestu smrti) pustil do gatí a citujem pána Ondriáša "pokakal sa".

Ja mám však v poslednej dobe dojem, že pampersky treba kúpiť niekomu inému. Čo si o tom myslíte?

 

Súvisiace články:

List Veľvyslanca Poľskej republiky - Otvorený list RNDr. Karolovi Ondriašovi, DrSc

Rozhovor komunistu s politickým väzňom (video)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Po sneme: nejde o reštart, ale o štukatérske práce

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.


Už ste čítali?